Дерматолог
Авто Світ

Найбільший сумарний приріст надходжень до місцевих бюджетів в Сумській області отримали громади Шосткинського району

Фінанси 13:51, 6.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

За І квартал поточного року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 2 млрд. 552 млн. грн., що на 125,5 млн. грн., або 5,2% більше планових показників на відповідний період. Про це інформує департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації.

Порівняно з надходженнями за 3 місяці 2024 року зростання по області становить 19,2 %, або 411 млн. грн.

Найбільший сумарний приріст отримали громади Шосткинського району (38,3 %), найменший – Роменського (12 %).

Загалом за І квартал цього року 38 громад, або 74,5 % від їх загальної кількості, мають позитивний. приріст надходжень. По решті 13 громадах показник зменшення обсягів надходжень у порівнянні з відповідним періодом 2024 року коливається від 0,9 % до 23,8 % .

42 громади області, або 82,4 % від їх загальної кількості, виконали план надходжень на січень-березень 2025 року.

У розрізі районів відсоток виконання становить:

  • Шосткинський – 123,4 %
  • Конотопський – 107,4 %
  • Роменський – 102,8 %
  • Сумський – 101,1 %
  • Охтирський – 100,8 %.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору