На засіданні виконкому повідомили, коли завершиться опалювальний сезон + Відео

Офіційно 20:48, 29.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 29 березня, відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Був заслуханий звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Шосткинської міської  територіальної громади на 2022-2024 роки. Як повідомила начальник управління економіки Дар’я Гребенюк, місцева промисловість майже не працює. Що стосується сфери АПК, то у нас працюють 27 сільгосппідприємств, 12 фермерських господарств та 1 сімейне фермерське господарство.  Щодо транспортного обслуговування, то функціонують 25 міських маршрутів, 15 – приміських. Відновлено рух автобусу «Шостка-Глазове», а також «Шостка-Тиманівка-Бензики».

На засіданні виконкому прийнято рішення про внесено змін до фінансового плану Центральної районної лікарні. Враховуючи поточну ситуацію, ЦРЛ буде зменшувати витрати. Міський голова Микола Нога зазначив, що місцева влада допоможе лікарні з придбанням нового медичного обладнання.

Також вносяться зміни у фінансовий план стоматологічної лікарні. Було констатовано, що ситуація складніша, ніж у ЦРЛ. Національна служба здоров’я України переводить поліклініку на платні послуги. Микола Нога зауважив, що є вразливі категорії населення і тому місцева влада буде підтримувати медзаклад.

В ході засідання виконавчого комітету прийнято рішення про надання матеріальної допомоги 56 власникам житла, чиї квартири постраждали внаслідок бойових дій та ракетного обстрілу, на загальну суму 540 тис. грн. Міський голова підкреслив, що це гроші не на відновлення житла (тут допоможе держава), це матеріальна підтримка для постраждалих.

Прийнято рішення про закінчення  опалювального сезону 2022-2023 років в житловому фонді, навчальних закладах, лікувальних установах та ін. Як проінформував в. о. начальника УЖКГ Геннадій Мелашенко,  опалювальний сезон завершиться 31 березня.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору