На юнацькому турнірі з дзюдо у Ромнах шосткинці вибороли 5 медалей + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 13 грудня, відбувся відкритий юнацький турнір Роменської громади з дзюдо.
Як повідомив віце-президент федерації дзюдо Сумщини Олексій Романько, на татамі вийшли більше 300 дзюдоїстів із Сумської, Чернігівської та Полтавської областей.
У двох вікових групах розіграли 30 комплектів медалей. ІІІ командне місце посіли дзюдоїсти м. Прилуки, другими фінішували спортсмени комплексної ДЮСШ «Суми». І-е командне місце вибороли господарі татамі – команда м. Ромни.
Гідно виступили вихованці Шосткинської федерації дзюдо, яких тренують Олександр Сулім та Єлизавета Гукова. Наші дзюдоїсти вибороли 5 медалей.
Срібним призером став Тимофій Гарбуз, «бронза» у Максима Литвиненка, Вероніки Благуш, Альони Жигульової, Євгенія Печка.
5 місце посіли Кирило Рожок, Марія Жабченко, Матвій Кисіль, Михайло Юрченко, Денис Великоконь.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: