На ярмарку в Березі зібрали 15 тисяч для ЗСУ
Поділитися в
Копіювати посилання
На благодійному ярмарку в Березівській громаді для ЗСУ зібрали 15 тисяч гривень.
Про це повідомляє Шосткинська РВА.
Захід організував Березівський центр культури і дозвілля як святкування Масляної.
На ярмарку можна було придбати сувеніри від місцевих майстринь, поласувати млинцями, варениками, ласощам від господинь сіл Іващенкове та Береза.
Також на ярмарку провели майстер-клас давньої техніки з вибійки по тканині. Для дітей поставили батут.
Спільними зусиллями зібрали 15 тисяч гривень для захисників — звітують організатори.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!






Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: