Дерматолог
Авто Світ

На Відкритому чемпіонаті Донецької області шосткинські дзюдоїсти вибороли 5 медалей

Спорт 08:28, 4.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Відбувся Відкритий чемпіонат Донеччини з дзюдо серед юнаків та дівчат 2010-2014 р. н. Турнір пройшов у Полтаві.

Як повідомив віце-президент федерації дзюдо Сумщини Олексій Романько, спортсмени нашої області вибороли ряд нагород різного гатунку. Добре виступили дзюдоїсти Ромнів, Охтирки, Сум, Конотопа…

Як завжди, порадували вихованці Шосткинської федерації дзюдо. Срібними призерами стали Максим Литвиненко, Марія Бельченко, Марія Жабченко, бронзу вибороли Тимофій Гарбуз і Вероніка Благуш. П’яті місця у Матвія Кисіля та Михайла Магакяна.

Шосткинських дзюдоїстів тренують Олександр Сулім та Єлизавета Гукова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору