Дерматолог
Авто Світ

На відкритій першості КДЮСШ «Барса» з дзюдо розіграли 30 комплектів медалей

Спорт 09:37, 17.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Яскравим підсумковим турніром завершили тренувальний рік вихованці Шосткинська федерація дзюдо. На татамі Відкритої першості КДЮСШ «Барса» з дзюдо у Шостці зібралися друзі з Кролевця, Глухова, Дружби та Шостки. Про це повідомляє у Фейсбук президент міської федерації дзюдо Олексій Романько.

Змагалися близько 120 юнаків та дівчат, віком від 6 до 17 років.

У різних вікових категоріях було розіграно 30 комплектів нагород. Тільки перших місць шосткинці вибороли 19. Учасники з Кролевця – 11, Глухова – 1.

Грамотами президента міської федерації дзюдо було відзначено кращих вихованців відділення дзюдо – Артема Селіваненка, Максима Литвиненка, Вероніку Благуш та Аріну Корж.

Тренери – Олександр Сулім, Єлизавета Гукова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору