На відкритій першості КДЮСШ «Барса» з дзюдо розіграли 30 комплектів медалей
Поділитися в
Копіювати посилання
Яскравим підсумковим турніром завершили тренувальний рік вихованці Шосткинська федерація дзюдо. На татамі Відкритої першості КДЮСШ «Барса» з дзюдо у Шостці зібралися друзі з Кролевця, Глухова, Дружби та Шостки. Про це повідомляє у Фейсбук президент міської федерації дзюдо Олексій Романько.

Змагалися близько 120 юнаків та дівчат, віком від 6 до 17 років.
У різних вікових категоріях було розіграно 30 комплектів нагород. Тільки перших місць шосткинці вибороли 19. Учасники з Кролевця – 11, Глухова – 1.

Грамотами президента міської федерації дзюдо було відзначено кращих вихованців відділення дзюдо – Артема Селіваненка, Максима Литвиненка, Вероніку Благуш та Аріну Корж.
Тренери – Олександр Сулім, Єлизавета Гукова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: