На цьому тижні мобільна бригада лікарів відвідає Собичево, Тиманівку та Каліївку + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Продовжується робота мобільної бригади, яка надає медичну допомогу у населених пунктах Шосткинської громади. Про це на сьогоднішній апаратній нараді розповів керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур,
За його інформацією, 20 жовтня мобільна бригада буде працювати у Собичевому, 22 жовтня – у Тиманівці, 24 жовтня – у с. Каліївка.
Під час апаратної наради Олександр Мазур також повідомив про те, що триває підготовка до опалювального періоду. В найближчий час планується запустити твердопаливні котли і розпочати опалювальний сезон в структурних підрозділах ЦПМСД.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: