На Сумщині введені графіки аварійних відключень (Оновлено)
Поділитися в
Копіювати посилання
За вказівкою НЕК «Укренерго», із 08.30 3 лютого графіки аварійних відключень у Сумській області діють для 1 та 2 черг. Таку новину повідомляє «Сумиобленерго».
Черга при ГАВ відображається на момент відключення в реальному часі на сайті «Сумиобленерго» в розділі «Споживачам»-«Відключення» за Вашою адресою чи номером особового рахунку: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya
Черга за графіками аварійних відключень не співпадає з чергою при погодинних. Графіки погодинних відключень не застосовуються.
«Причина застосування графіків аварійних відключень – перевантаження в мережі», – йдеться у повідомленні «Сумиобленерго».
З 10.30 введено ГАВ для 3 та 4 черги та відмінено для 1 та 2 черги.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: