На свята вакцинація проти Covid-19 пригальмувалася: за добу в області перше щеплення отримали 88 людей
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Згідно з даними РНБО, за минулу добу першу дозу вакцини на Сумщині отримали 88 людей. Загалом вакцинувалися першою дозою в Сумській області 427 405 людей. Двома дозами — 403 153 людини.
Нагадаємо, 1 і 2 січня центри масової вакцинації населення не працювали по всій країні.
Від початку вакцинальної кампанії в Україні проведено 28 493 854 щеплення, щеплено 14 721 822 людини, повідомляє МОЗ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: