На Сумщині ЗСУ знищили групу окупантів, які намагалися вивезти награбоване майно українців
Війна 09:30, 7.04.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомила генпрокурорка Ірина Венедіктова.
У Дептівці Сумської області Збройні сили України знищили 5 окупантів, ще 3 взяли у полон поблизу перекинутого «Уралу», набитого награбованим майном українців.
Кожен з читачів в міру сил може підтримати Шостка.INFO та допомогти разом тримати інформаційний фронт. Картка ПриватБанка для допомоги нашому виданню: 5168 7427 2468 9512, PayPal: shostkanews@gmail.com
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: