На Сумщині жінка здала в ломбард ноутбуки, які її діти отримали від держави для дистанційного навчання
Поділитися в
Копіювати посилання
За даними слідства, 36-річна жителька Охтирського району у 2023 році отримала від навчального закладу три ноутбуки для забезпечення дистанційного навчання в умовах воєнного стану своїх дітей. Попри те, що зазначені ґаджети жінка отримала в безоплатне строкове користування та зобов’язувалась повернути, вона здала їх у ломбард під заставу, отримавши близько 20 тис. грн. Більш того, у визначений час жінка ноутбуки не викупила, витративши кошти на власні потреби.
Наразі підприємливій матері повідомили про підозру у скоєному. За скоєне їй загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомляють в обласній прокуратурі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: