Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині жінка здала в ломбард ноутбуки, які її діти отримали від держави для дистанційного навчання

Прокуратура 16:25, 24.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

За даними слідства, 36-річна жителька Охтирського району у 2023 році отримала від навчального закладу три ноутбуки для забезпечення дистанційного навчання в умовах воєнного стану своїх дітей. Попри те, що зазначені ґаджети жінка отримала в безоплатне строкове користування та зобов’язувалась повернути, вона здала їх у ломбард під заставу, отримавши близько 20 тис. грн. Більш того, у визначений час жінка ноутбуки не викупила, витративши кошти на власні потреби.

Наразі підприємливій матері повідомили про підозру у скоєному. За скоєне їй загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомляють в обласній прокуратурі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору