На Сумщині жінка придбала борошно з павутиною та харчовою міллю. За порушення законодавства про харчові продукти торговій мережі тимчасово заборонили продавати харчі

Безпека, Здоров'я 13:17, 13.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

 До Головного управління Держпродспоживслужби звернулася жінка і розповіла, що в одному із супер-маркетів торгівельної мережі обласного центру придбала борошно. Вдома розпакувала і виявила всередині павутину та продукти життєдіяльності харчової молі.

 За обґрунтованою підозрою у виявленні невідповідності спеціаліст ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області здійснив позапланову перевірку вказаного закладу торгівлі.

– Під час перевірки інспектор встановив, що борошно, про яке йшлося у скарзі, оператор ринку після повернення громадянкою зіпсованого товару до магазину, самостійно вилучив з обігу. Але, під час перевірки виявилося, що борошно іншої торгової марки, яке зберігалося на складі та пропонувалося до реалізації у торгівельному залі, також було уражене шкідниками. На бокових загинах пакунків були наявні павутина, продукти життєдіяльності та засохлі личинки харчової молі. Зважаючи на встановлені порушення, які вказують на незахищеність харчових продуктів від потрапляння небезпечних факторів ризику та забруднення під час обігу на потужності оператора ринку, Головним державним ветеринарним інспектором в Сумській області прийняте рішення про тимчасове припинення обігу харчових продуктів за порушення законодавства про харчові продукти, – зазначають у Держпродспоживслужбі області.

 Додають, що у встановлений термін, відповідно до виданих розпорядчих документів, суб’єкт господарювання повністю усунув порушення: провів заходи з дезінсекції та здійснив вилучення з обігу в даному магазині непридатного до споживання борошна в кількості 64 пакунків.

 Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області закликає споживачів бути уважними та пильними під час купівлі харчових продуктів, аби не наражати себе та своїх близьких на небезпеку, а суб’єктів господарювання дотримуватися вимог харчового законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору