На Сумщині збили 11 БпЛА
Війна 10:21, 15.01.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 15 січня, у небі над Сумщиною підрозділами ППО області збито 11 БпЛА типу «Шахед». Про це інформує обласна військова адміністрація.
З початку 2025 року, наші зенітники вже ліквідували 134 російських безпілотника.
Президент Володимир Зеленський зазначив, що відбулася чергова масована атака, зокрема на об’єкти енергетики. У цьому ударі зафіксували понад 40 ракет та понад 70 російських дронів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: