На Сумщині затримали банду чорних лісорубів
Поділитися в
Копіювати посилання
Безпека ДП “Ліси України” затримала банду чорних лісорубів.
Від сумських лісівників у департамент внутрішньої безпеки останній час надходили сигнали про незаконні рубки, які виникали на території господарства. Група співробітників департаменту виїхала на перевірку.

На гарячому затримана банда чорних лісорубів. На жаль, 4 з 6 вдалось втікти.
“Банда була професійно “озброєна”: бензопили, автомобілі та інше обладнання для проведення заготівлі. Наразі перевіряємо, хто сприяв чорним лісорубам. Деталі згодом!”, – ідеться в повідомленні ДП “Ліси України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: