На Сумщині зараз перевищення лімітів споживання електроенергії і загроза аварійних вимкнень! Зменшіть споживання!
Поділитися в
Копіювати посилання
Термінове повідомлення від енергетиків: потрібно зменшити використання електроенергії!
Виходимо за ліміти, є ризик вимкнення абонентів одразу двох черг ГПВ з 10 ранку.
– Зараз по Сумській області фіксується перевищення ліміту споживання електроенергії, доведеного зранку НЕК “Укренерго”. Відповідно, є загроза повернення до одночасного застосування двох (!) черг графіків погодинних відключень (ГПВ).
Наполегливо просимо мешканців Сумської області (як побутових, так і юридичних споживачів) зменшити споживання електроенергії – тимчасово відмовитися від енергоємних приладів та перенести їх використання на години мінімального навантаження на енергосистему (23.00-05.00).
Пам’ятайте! Економія електроенергії кожним споживачем дає змогу уникати непланових вимкнень і допомагає енергетикам швидше стабілізувати енергозабезпечення, – звертається до споживачів АТ “Сумиобленерго”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: