Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині зараз перевищення лімітів споживання електроенергії і загроза аварійних вимкнень! Зменшіть споживання!

 Поділитися

Поділитися в

Термінове повідомлення від енергетиків: потрібно зменшити використання електроенергії!

Виходимо за ліміти, є ризик вимкнення абонентів одразу двох черг ГПВ з 10 ранку.

Зараз по Сумській області фіксується перевищення ліміту споживання електроенергії, доведеного зранку НЕК “Укренерго”. Відповідно, є загроза повернення до одночасного застосування двох (!) черг графіків погодинних відключень (ГПВ).

Наполегливо просимо мешканців Сумської області (як побутових, так і юридичних споживачів) зменшити споживання електроенергії – тимчасово відмовитися від енергоємних приладів та перенести їх використання на години мінімального навантаження на енергосистему (23.00-05.00).

Пам’ятайте! Економія електроенергії кожним споживачем дає змогу уникати непланових вимкнень і допомагає енергетикам швидше стабілізувати енергозабезпечення, – звертається до споживачів АТ “Сумиобленерго”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору