На Сумщині запрацювала Рада з відновлення та розвитку економіки регіону

Влада 15:00, 15.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Цього тижня провели її перше засідання, обговорили основні завдання та поточну ситуацію, повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
 Обговорили свої бачення сценаріїв розвитку економіки регіону, якими програмами міжнародної допомоги варто скористатися, а також розробку стратегії розвитку області в умовах війни.
До складу Ради увійшли представники адміністрації, депутати, підприємці, експерти, які мають досвід роботи у питаннях регіонального розвитку.
Очільник ОВА впевнений, що це необхідно Сумщині для випрацювання спільної позиції у розв’язанні першочергових проблем, відновлення економіки, сприяння розвитку, мінімізування негативних впливів, яких завдала війна області.
– Будемо виходити з чіткими меседжами на національний рівень щодо відстоювання регіональних інтересів. Адже ситуація в реаліях війни потребує конкретних кроків для наповнення бюджетів, сплати податків тощо.
 Провідна роль тут, на мою думку, повинна відводиться бізнесу, який має чітко формулювати задачі для спільного вирішення проблем і позитивних змін. Зі свого боку ми, як адміністрація, беремо на себе роль виконавця необхідних нормативних процедур. Відновимо Сумщину кращою, ніж була! – зазначив Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору