На Сумщині за минулий рік народилося 6 тисяч дітей. Більшість з них є єдиною дитиною в сім’ї

 Поділитися

Поділитися в

До Міжнародного дня захисту дітей управління статистики в Сумській області підрахувало, скільки дітей живе та народилося протягом минулого року на Сумщині.

Так, в області проживає понад 166 тис. дітей у віці до 18 років, з яких 51% – хлопчики, 49% – дівчатка. Третина загальної кількості дітей – це малеча дошкільного віку.

Упродовж 2020 р. на Сумщині народилося 6 002 немовлят. Найбільше новонароджених з’явилося на світ у містах Суми та Конотоп.

На Сумщині більш, ніж третина сімей мають дітей. Щодо кількості дітей в сім’ях, слід відмітити, що майже 96% родин виховують одну дитину.

Навчально-виховний процес наймолодшого покоління в області забезпечують 461 заклад дошкільної освіти, які відвідує понад 31 тис. дітей, та 404 заклади загальної середньої освіти, у яких навчається 99 тис. учнів.

У 2020 році 8 тис. учнів одержали свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти та 5 тис. учнів – атестат про здобуття повної загальної середньої освіти. На початок 2020/2021 навчального року студентами закладів вищої та фахової передвищої освіти стали 7,6 тис. осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору