На Сумщині з продажу вилучають харчову добавку для приготування дитячих продуктів. У ній виявили небезпечну речовину

Безпека, Споживач 12:10, 24.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що надійшло інформаційне повідомлення системи (RASFF) стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид (32.5 mg/kg – ppm) в харчовій добавці Locust Bean Gum (камедь або гумка ріжкового дерева), що експортувалась з Туреччини (постачальник: Cargill Tarim Ve Gida Sanayi Ticaret AS, Atasehir/Istanbul) до України (отримувач: ТОВ «Тетра Пак»).
 Довідково
Камедь ріжкового дерева (або Е 410) – це тонкий білий порошок, стабілізатор, який зберігає і передає смак різних ароматів у продукті. Часто застосовується у виробництві продуктів харчування, зокрема дитячого харчування.

Повідомляється, що, відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за телефоном (0542)77 90 43.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору