На Сумщині з підприємства незаконно звільнили працівника, який перебував на військовій службі. Директор відповідає у суді

Закон 09:45, 16.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

 До Управління Держпраці у Сумській області надійшло звернення щодо незаконного звільнення працівника, який перебував на військовій службі, повідомляє Управління Держпраці у Сумській області.
 За результатами звернення прийняте рішення про проведення перевірки з метою встановити чи дотримуються вимоги трудового законодавства в частині гарантій та пільг працівникам на час виконання державних та громадських обов’язків, визначених статтею 119 КЗпП України на ТОВ «Гарант».
 За результатами перевірки встановлено порушення ч. 3 ст. 119, а саме за працівником, який був призваний на військову строкову службу не збережене місце роботи, посада та середній заробіток. Директору підприємства вручений припис та надано термін, в який порушення необхідно усунути.
Роботодавець не виконав припис та вважаючи його протиправним звернувся до суду.
 Суд першої інстанції задовольнив вимоги ТОВ «Гарант». Не погоджуючись з рішенням суду державний орган звернувся до Другого адміністративного апеляційного суду, який за результатами аналізу всіх доказів скасував рішення першої інстанції та визнав законним припис Управління. Колегія суддів Верховного Суд України підтримала позицію суду другої інстанції.
 Завдяки роботі фахівців Держпраці, чоловік зміг відновити свої трудові права.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору