Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині визначили 10 лікарень, у яких працюватимуть експертні команди МСЕК, серед них і Шосткинська ЦРЛ

Медицина 11:58, 18.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

З 1 січня 2025 року медико-соціальні експертні комісії замінять експертними командами. Їх сформують у медичних закладах кожної з областей. На Сумщині визначили 10 лікарень, у яких спеціалісти оцінюватимуть працездатність людей, повідомляє «Суспільне» з посиланням на Міністерство охорони здоров’я України.

Експертні команди складатимуться з лікарів-практиків, які працюватимуть на базі лікарень. Їх сформують за профілями спеціалістів — кардіологічний, хірургічний, психіатричний, неврологічний, онкологічний, офтальмологічний, фтизіатричний, гематологічний.

Медзаклади Сумщини, у яких працюватимуть експертні команди:

  • КНМ “Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова” КМР;
  • КНП “Шосткинська центральна районна лікарня” ШМР;
  • КНП “Клінічна лікарня №5” СМР;
  • КНП “Обласна клінічна спеціалізована лікарня” СОР;
  • КНП “Обласний клінічний фтизіопульмонологічний медичний центр” СОР;
  • КНП “Роменська центральна районна лікарня” РМР;
  • КНП “Сумська обласна клінічна лікарня” СОР;
  • КНП “Сумський обласний клінічний онкологічний центр” СОР;
  • КНП “Центральна міська клінічна лікарня” СМР;
  • КНП ОМР “Охтирська центральна районна лікарня”.

У Міністерстві охорони здоров’я додають, що уточнять перелік визначених лікарень до 31 грудня 2024 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору