На Сумщині виявили ще трьох порушників міграційного законодавства з рф. Нелегалів видворять назад в росію
Закон 18:43, 22.08.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями на Сумщині до адміністративної відповідальності притягнуто трьох порушників міграційного законодавства – громадян рф, повідомляє Міграційна служба Сумської області.
– В рамках проведення спільних міжвідомчих заходів з дотримання іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні працівниками міграційної служби спільно з представниками Нацполіції Сумщини виявлено трьох неврегульованих мігрантів – віхідців з рф. Порушники – чоловіки 1957 і 2004 року народження та жінка 1980 року народження. Стосовно іноземців вжито заходів адміністративного впливу за ст. 203 КУпАП та прийнято рішення щодо їх примусового повернення до країни походження, – зазначають у Міграційній службі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: