Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині виявили ще трьох порушників міграційного законодавства з рф. Нелегалів видворять назад в росію

Закон 18:43, 22.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Днями на Сумщині до адміністративної відповідальності притягнуто трьох порушників міграційного законодавства – громадян рф, повідомляє Міграційна служба Сумської області.
– В рамках проведення спільних міжвідомчих заходів з дотримання іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні працівниками міграційної служби спільно з представниками Нацполіції Сумщини виявлено трьох неврегульованих мігрантів – віхідців з рф. Порушники – чоловіки 1957 і 2004 року народження та жінка 1980 року народження. Стосовно іноземців вжито заходів адміністративного впливу за ст. 203 КУпАП та прийнято рішення щодо їх примусового повернення до країни походження, – зазначають у Міграційній службі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору