На Сумщині виявили неіснуючого виробника фальсифікованого вершкового масла

Споживач 09:52, 30.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

За офіційними повідомленнями Головних управлінь Держпродспоживслужби інших областей, виявлено обіг фальсифікату під назвою «МАСЛО ДСТУ 43:99:2005 82%» невідомого походження, з порушеннями маркування, що містить у своєму складі немолочні жири. Про це інформує ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області. Також в листах зазначалося, що масло вироблено на потужності за адресою: м. Угроїди, вул. Садова, 3А, Сумська область, а назва виробника ТДВ «Міськмолокозавод».

 Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області з’ясувало, що вищезазначене підприємство в Сумській області своєї діяльності не здійснює, а за вказаною адресою не існує ні потужностей підприємства, ні іншої будівлі. Цей факт письмово підтверджено старостою Угроїдського старостинського округу.

 При цьому недобросовісні оператори ринку постачали так зване «масло» в дитячі садки та ліцеї-інтернати у Закарпатській та Черкаській областях.

 – Тому застерігаємо, бережіть себе і своїх близьких, купуючи масло, звертайте особливу увагу на маркування товару, місце його виробництва та якість упаковки. Не варто купувати підозріло дешеве масло, – застерігає Держпродспоживслужба.

 Вершкове масло – це продукт переробки молока, який відповідно до стандарту ДСТУ 4399:2005, містить молочні вершки чітко зазначеного вмісту жиру. Будь-які інші домішки, такі, як рослинний жир, відразу позбавляють продукт назви «вершкове масло», переводячи його в розряд продуктів-фальсифікатів.

 У разі виявлення обігу такого продукту просять громадян інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за тел. (0542) 77 90 43.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору