На Сумщині викрили нові корупційні схеми: 7 підозрюваних, збитки – майже 36 мільйонів гривень
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 1 вересня, у ході другого етапу спецоперації правоохоронці повідомили про підозру 7 особам. Загальна сума завданих збитків – майже 36 мільйонів гривень. Серед підозрюваних – колишні посадовці міської ради, керівники державних і комунальних підприємств, а також представники приватного бізнесу.
Про це інформує відділ комунікації поліції Сумської області.
За даними слідства:
• колишній Сумський міський голова підозрюється у службовій недбалості, що призвела до неотримання орендної плати за користування майном (збитки – 1,8 млн грн);
• колишній директор Департаменту інфраструктури міста Суми – у неналежному виконанні обов’язків при укладенні угод на постачання електроенергії (збитки – 5,2 млн грн);
• директор приватного підприємства заволодів бюджетними коштами під час будівництва полігону для ТПВ (збитки – 25 млн грн).

Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. ч. 3, 4, 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 367 КК України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: