На Сумщині вибухотехніки знешкодили ворожий безпілотник, що впав на сільському городі
Поділитися в
Копіювати посилання
Вибухотехніки поліції знешкодили бойову частину ворожого безпілотника, що впав на сільському городі. Російський дрон залетів на кілька десятків кілометрів углиб Сумщини та впав на присадибній ділянці в одному із сіл. При цьому бойова частина безпілотника не вибухнула.
Про це повідомили в ГУНП в Сумській області.
Розміновувала збрю мобільна група управління вибухотехнічної служби поліції. Після огляду рештків безпілотника вибухотехніки знешкодили уламково-фугасну бойову частину та вивезли її подалі від людських осель, у спеціально відведене місце. Знищували шляхом підриву.

Фото: ГУНП в Сумській області
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: