На Сумщині вводять графік вимкнення електроенергії. Як дізнатись, коли відключать вашу вулицю?
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
АТ “Сумиобленерго” повідомляє, що зв’язку з дефіцитом потужності в енергосистемі України і для уникнення масштабних аварій в електромережах, 20 жовтня, за рішенням НЕК “Укренерго”, у Сумській області застосовуються графіки аварійних відключень.
– Інформація про відключення міститься в особистому кабінеті споживача електроенергії “E-Svitlo” та/або надходить на електронну пошту, вказану споживачем при реєстрації в цьому особистому кабінеті.
Якщо у вас немає можливості скористатися цим сервісом, то з питань електропостачання ви можете звернутися до кол-центру АТ “Сумиобленерго”: 0 (800) 300-247 (безкоштовно), (0542) 659-659, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: