На Сумщині відновлено громадський екологічний контроль
Екологія 14:08, 20.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Кілька місяців тому через низку причин, як повідомляла раніше Державна екологічна інспекція у Сумській області, було анульовано дію всіх посвідчень громадських інспекторів з охорони довкілля Сумської області. Нині Державна екологічна інспекція у Сумській області відновила роботу із формування штату громадських інспекторів.
Зокрема, за результатами стажування та успішної співбесіди перші цьогорічні посвідчення отримали:
- Василенко Олег Миколайович (посвідчення № 01)
- Малков Микола Олексійович (посвідчення № 02)
- Кайдаш Олексій Дмитрович (посвідчення № 03)
– Звертаємо увагу, що відтепер вищезазначені громадяни здійснюють екологічний контроль на громадських засадах та наділені законними повноваженнями у сфері охорони навколишнього природного середовища на період до 13.10.2024 (із правом щорічного подовження за результатами поданих звітів), – зазначає обласна екологічна інспекція.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: