На Сумщині відбили російську ДРГ, – прикордонники
Поділитися в
Копіювати посилання
Сили оборони 27 липня відбили російську диверсійно-розвідувальну групу на Сумщині, – про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко у телемарафоні “Єдині новини” 28 липня
“27 липня наші Сили оборони відбили чергову спробу заходу ДРГ по Сумщині. По таким групам наші українські захисники, в тому числі і прикордонники і з підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії відразу відкривають вогонь, як тільки їх виявляють. В подальшому вони ні з чим виходять за межі кордону“, – повідомив Андрій Демченко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: