Сервис Центр

На Сумщині відбувся масштабний аграрний форум

 Поділитися

Поділитися в

Цьогорічний форум, що пройшов у рамках щорічної виставки «Сумщина аграрна», був спрямований на розробку механізмів та можливостей економічного розвитку сільських територій та реалізації проектів місцевого розвитку

 «Сьогодні ми вже не можемо говорити лише про конкуренцію в межах України. Я говорю про престижність місцевих агровиробників, їх здатність конкурувати з відомими світовими брендами, відповідність високим стандартам, що будуть сприяти зміцненню економічного потенціалу Сумщини та України не лише на внутрішньому ринку, а й на міжнародній торговій арені. Я в черговий раз наголошую, що розвиток України в цілому складається з розвитку кожної громади, селища, міста», – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький, який працювати на посаді першого заступника Міністра розвитку громад і територій почне з 18 вересня.

Учасники форуму активно долучились до обговорення актуального наразі питання щодо державного регулювання земельних відносин в сільському господарстві. Особливий інтерес викликала презентація бізнес-проекту молочного кластеру в області. Створення кластеру дозволить не лише виробляти якісну продукцію, а і забезпечувати такою продукцією бюджетні установи, а саме: дошкільні та шкільні заклади, професійно-технічні училища, інтернати тощо.

За словами директора обласного Департаменту агропромислового розвитку Олександра Маслака, створення фермерських, сімейних фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, об’єднання їх в кластери є на сьогодні актуальним питанням і потребує безпосередньої участі об’єднаних територіальних громад. Він розповів про основні аспекти функціонування державно-приватного підприємства при реалізації проектів місцевого розвитку.

Організатори детально продумали програму заходу, тож окрім участі у тематичних семінарах, гості форуму зможуть корисно і змістовно провести час на демонстраційних майданчиках виставки «Сумщина аграрна-2019» та майстер-класах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору