Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині унаслідок ворожого обстрілу пошкоджено гідротехнічні споруди

Війна 12:57, 20.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Унаслідок чергової атаки з боку російських військ пошкоджені гідротехнічні споруди у Великописарівській громаді. Про це повідомили у Сумській ОВА.

Наразі підтоплення населених пунктів немає.

Рівень води стабільний, без підйому. Ситуація перебуває під постійним контролем фахівців, зазначили в ОВА.

Начальник Сумської ОВА Олег Григоров доручив Охтирській РВА оперативно провести засідання комісії з питань ТЕБ та НС із залученням представників Регіонального офісу водних ресурсів. За висновками засідання загрози для населення на сьогодні немає.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору