На Сумщині унаслідок ударів армією рф поранено енергетика
Поділитися в
Копіювати посилання
Під час виконання службових обов’язків у Сумському районі внаслідок атаки російських БпЛА був поранений працівник АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” 1971 року народження.
Це сталося 29 квітня, розповіли у “Сумиобленерго”.
Енергетик, який працює електромонтером з обслуговування підстанцій, отримав забій голови та порізи тулуба. Після надання первинної медичної допомоги чоловіка було госпіталізовано.
Додається, що від початку повномасштабної війни 19 фахівців АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” отримали поранення внаслідок збройної агресії росії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: