На Сумщині у багнюці застрягли 4 рашистські танки
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині окупанти кинули у багнюці чотири танки. Російська військова техніка не проходить випробування ні українськими дорогами, ні силами наших оборонців.
Про це повідомив лідер азовського руху Андрій Білецький в Telegram, опублікувавши відео, пише ua.news.
«На Сумщині вже чотири танки орків загрузли в багнюці», — написав він.
Білецький розовів, що спочатку 2 танки їхали городами, коли не змогли перебратися через річку, шукали іншу дорогу і так застрягли у багнюці. Уже згодом їм на підмогу приїхали ще 2 танки, які так само успішно погрузли в українській землі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: