На Сумщині троє людей постраждали від агресії рф
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом доби, з ранку 12 жовтня до ранку 13 жовтня 2025 року, російські війська здійснили майже 90 обстрілів по 35 населених пунктах в 14 територіальних громадах області.
Внаслідок російських обстрілів території області є постраждалі серед мирних жителів:
- У Юнаківській громаді внаслідок удару FPV-дроном отримали поранення 50-річний чоловік та 45-річна жінка.
- У Сумській громаді за медичною допомогою звернулася жінка, 82 років (гостра стресова реакція на удар БпЛА).
Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах.
Під ударами ворога були населені пункти таких громад Шосткинського району:
▪️Есманьська
▪️Шалигинська
▪️Дружбівська
▪️Свеська
▪️Середино-Будська
▪️Зноб-Новгородська.
Ворог активно застосовував керовані авіаційні бомби, скидання ВОГ з БпЛА:
▪️15 ударів КАБ;
▪️понад10 скидань ВОГ з БпЛА.
Також ворог здійснив удари FPV-дронами, БпЛА по території Сумщини.
Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:
▪️у Сумській громаді знищено цивільний автомобіль, пошкоджено нежитлову будівлю, багатоповерхівки.
За добу повітряна тривога в області тривала 19 годин 9 хвилин.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: