На Сумщині судили ще одного зрадника, який воював проти України
Поділитися в
Копіювати посилання
За публічного обвинувачення прокурорів Сумської обласної прокуратури 47-річного чоловіка, який перейшов на бік ворога, вироком суду заочно засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Прокурор довів у суді, що житель тимчасово окупованої АР Крим в жовтні 2022 року вступив на військову службу за контрактом до 810-ї окремої гвардійської бригади морської піхоти (м. Севастополь).
Перебуваючи на посаді старший стрілець, обвинувачений брав безпосередню участь у бойових діях проти Сил оборони України, однак у серпні 2024 року під час Курської операції потрапив у полон до наших захисників.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: