Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині рятувальники під час ліквідації наслідків ворожого удару потрапили під повторний обстріл: 2 співробітників ДСНС травмовано

Війна, ДСНС 08:56, 9.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 8 вересня, в другій половині дня росія завдала удару по житловому сектору Білопільської громади.

Співробітники ДСНС одразу прибули на місце події. Під час обстеження території ворог цілеспрямовано атакував рятувальників, повідомляють в ГУ ДСНС у Сумській області.

Відомо, що двоє співробітників ДСНС отримали травми — їх терміново доставили до медичного закладу, де надали необхідну допомогу.

Також пошкоджено пожежний автомобіль.

Щойно рятувальники передислокувалися, по тому місцю, де вони працювали, ворог знову завдав удару.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору