На Сумщині рятувальники допомогли підняти жінку, яка впала у колодязь
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 26 серпня о 14:21 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги на вул. Кеніга в м. Тростянець. На місце виклику прибуло відділення 10-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Як було встановлено, жінка не побачила накритий дошками колодязь і наступивши на них провалилась в середину. Рятувальники спустили до постраждалої драбину і допомогли вибратись на поверхню.
Всього для надання допомоги залучалося 5 чоловік особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки від ДСНС України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: