Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині розлилася нафта. Екоінспектори встановлюють збитки, завдані природі

Екологія, НП, Природа 12:25, 8.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 7 вересня, увечері до Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло повідомлення про розгерметизацію нафтозбірного колектору Бугруватівського родовища в районі ГЗУ-2 Бугри НГВУ «Охтирканафтогаз». Попередньо встановлено, що внаслідок аварії нафтоводяною сумішшю забруднено 0,26 га земель Кардашівської сільської ради Охтирського району.

За інформацією НГВУ «Охтирканафтогаз», одразу після виявлення розгерметизації ними розпочалися роботи з пошуку причин та ліквідації наслідків аварії. Наразі працівники Державної екологічної інспекції у Сумській області виїхали на місце подій. Екоінспекторами буде проведено обмір площі забрудненої земельної ділянки та відібрано проби ґрунту для подальшого розрахунку збитків, завданих навколишньому природному середовищу внаслідок аварії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору