На Сумщині росіяни двома ракетами ударили по полю, де працювала сільгосптехніка: поранено 12 людей
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 14 вересня, пізно ввечері росіяни завдали ракетного удару (за попередніми даними двома ракетами) по околиці села у Боромлянській громаді Охтирського району.
Ціллю ворога стало мирне поле, де працювала сільськогосподарська техніка.

Унаслідок атаки окупантів поранено 12 людей, які збирали врожай. Про це інформує прокуратура.
Голова ОВА Олег Григоров повідомляє про те, що госпіталізовано 11 поранених чоловіків, один із них – у важкому стані.
Крім того, пошкоджено близько 30 одиниць сільськогосподарської техніки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: