На Сумщині ремонтують головну автомагістраль, яка єднає обласний центр зі столицею + Фото

Влада, Дороги 14:00, 9.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

У межах програми Президента «Велике Будівництва» в області відновлено ремонт дороги Н-07 – головного напрямку з Сум до Києва.

В Сумській області активними темпами відновлюються ремонтні роботи на автомобільних шляхах, які було призупинено у зимовий період. Голова Сумської ОДА Василь Хома проінспектував хід ремонту на двох ділянках головної магістралі області Н-07 Київ – Суми – Юнаківка.

Саме зараз ремонтні роботи ведуться на території Роменського району.

«У цьому році Службою автомобільних доріг у Сумській області заплановано відремонтувати більше 200 кілометрів державних доріг, – наголосив Василь Хома. – А державним підприємством «Дороги Сумщини» ще більше 60 кілометрів місцевих доріг. Крім того, заплановано провести ремонти 170 тисяч квадратних метрів комунальних доріг у невеличких містах та селах області. Дуже важливо зосередитися на ремонті тих доріг, якими рухаються шкільні автобуси та автомобілі екстреної допомоги».

Протяжність дороги «Київ – Суми – Юнаківка» складає 154 км. Протягом двох останніх років на трасі був виконаний капітальний ремонт деяких ділянок, а на ділянці біля села Правдюки замінили мостовий перехід на водопропускну трубу.

Варто зазначити, що ремонт на цій ділянці сприяє більше комфортному шляху до одного із найбільших туристичних магнітів Сумщини – історичної пам’ятки «Пустовійтівка». Це село відоме ще з 1252 року. Село стоїть серед скіфських курганів. Саме тут народився останній кошовий отаман Запорізької Січі Петро Калнишевський. У Роменському краєзнавчому музеї зберігається напрестольне Євангеліє в коштовній оправі, подароване Калнишевським місцевій Троїцькій церкві. Також в селі створено меморіал та музей великого земляка.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору