На Сумщині прооперували чоловіка із дзеркальним розташуванням внутрішніх органів
Поділитися в
Копіювати посилання
Унікального пацієнта із дзеркальним розташуванням внутрішніх органів прооперували охтирські хірурги, повідомляють на Фейсбук-сторінці Охтирської міськради.
Минулого тижня охтирські хірурги провели унікальну операцію – видалення жовчного міхура лапароскопічним методом пацієнту з дзеркальним розташуванням внутрішніх органів.
Це рідкісна вроджена аномалія розвитку, при якій органи людини розташовані дзеркально відносно їх нормальної анатомічної локалізації. Тобто, печінка знаходиться зліва, серце – справа тощо. Відповідно змінюється й конфігурація судин, інших органів.
Провести таким пацієнтам оперативне втручання – своєрідна перевірка професійності хірургів, і фахівці Охтирської ЦРЛ вкотре довели свою кваліфікацію.
Операція пройшла успішно, пацієнт в задовільному стані виписаний додому.
На фото праворуч – сліди, які лишає по собі лапароскопічне втручання.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: