На Сумщині пройшов обласний конкурс народної хореографії. Танцювальні колективи Шосткинщини здобули п’ять призових місць!

 Поділитися

Поділитися в

 З 22 березня до 24 квітня на Сумщині проходив обласний конкурс народної хореографії «Поліські візерунки».
За інформацією управління культури Сумської обласної державної адміністрації, свої творчі здобутки представив 41 танцювальний колектив з 19 територіальних громад Сумської області.
 Професійне журі відзначило високий рівень майстерності учасників, оригінальність, яскравість народних та стилізованих композицій.
Серед переможців та призерів цьогорічного конкурсу, традиційно, і шосткинські колективи.
 
 У віковій категорії від 8 до 12 років у номінації «В – аматорські хореографічні колективи сільських та селищних будинків культури, шкіл естетичного виховання, палаців для дітей та юнацтва, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, об’єднаних територіальних громад» І місце посів Хореографічний колектив «Барвінок» Воронізької дитячої школи мистецтв (викладач – Лариса Бонько).
 ️ У віковій категорії від 12 до 16 років у номінації «А – аматорські хореографічні колективи міських та районних закладів культури, центрів естетичного виховання, палаців для дітей та юнацтва, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів» ІІІ місце отримав «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Світанок» Шосткинського центру естетичного виховання (керівники – Тетяна та Олег Демич).
 У віковій категорії від 12 до 16 років у номінації «В – аматорські хореографічні колективи сільських та селищних будинків культури, шкіл естетичного виховання, палаців для дітей та юнацтва, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, об’єднаних територіальних громад» володарем ІІІ місця став Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дарунок» Воронізького селищного будинку культури-філії Комунального закладу «Шосткинський центр культури і дозвілля» Шосткинської міської територіальної громади (керівник – Лариса Бонько).
 У віковій категорії від 16 років у номінації «А – аматорські хореографічні колективи міських та районних закладів культури, центрів естетичного виховання, палаців для дітей та юнацтва, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів» І місце здобув «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Джерельце» Комунальної організації (установа, заклад) Шосткинський центр естетичного виховання (керівники – Людмила Маковець та Яна Трет’як).
У номінації «С – малі форми» І місце отримала Катерина Шульженко – солістка «Народного художнього колективу» ансамбль народного танцю «Світанок» Шосткинського центру естетичного виховання (керівник – Тетяна Демич).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору