На Сумщині проходять командно-штабні навчання, – ОВА

Безпека, Війна, Влада 16:26, 16.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

 За рішенням голови Сумської обласної військової адміністрації Володимира Артюха проведено перший етап командно-штабного навчання. Участь у навчаннях з практичним відпрацюванням заходів захисту населення Сумської області при виникненні надзвичайної ситуації військового характеру, пов’язаної з застосуванням зброї масового ураження взяли працівники ОВА, голови РВА та територіальних громад.
«В Україні – війна. Ворог сьогодні постійно веде обстріли прикордоння. Й ми маємо бути готові до будь-яких позаштатних ситуацій, – підкреслив, відкриваючи навчання, Володимир Артюх. – Наше з вами спільне завдання – вберегти життя і здоров’я жителів Сумщини».
 Під час командно-штабних навчань проводяться заняття щодо захисту населення від зброї масового ураження, використання індивідуальних та колективних засобів захисту, відпрацювання алгоритму дій, методики проведення необхідних розрахунків.
Навчання включають в себе як теоретичну частину, так і ряд практичних завдань – конкретні надзвичайні ситуації, до вирішення яких залучаються всі учасники навчань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору