Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині продовжують діяти графіки аварійних відключень

Енергетика 22:06, 24.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

На території області продовжують діяти графіки аварійних відключень електроенергії (з 10:23) – відповідно до команди з НЕК «Укренерго». Про це інформує «Сумиобленерго».

«Графіки аварійних відключень  станом на зараз діють у обсязі 5 черг (виключно відповідно до розпорядження з НЕК «Укренерго», яке ми зобов’язані виконувати). Паралельно також продовжують діяти графіки погодинних відключень (які також не скасовані НЕК «Укренерго»)», – повідомляє «Сумиобленерго»

Причиною складної ситуації в енергосистемі є наслідки чергової масованої атаки армії рф на енергетичну інфраструктуру України.

Зазначається, що тривалість дії графіків аварійних відключень або їх повне скасування спрогнозувати неможливо.

«Ми розуміємо всі труднощі, з якими сьогодні зіштовхуються жителі Сумщини. На жаль, Святвечір багато родин змушені зустрічати без світла. Розуміємо обурення і хвилювання – в наших оселях також темно. Енергетики роблять усе можливе для стабілізації енергосистеми», – йдеться у повідомленні «Сумиобленерго».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору