Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині працівниця банку вносила зміни до автоматизованої системи та викрадала кошти клієнтів

Кримінал 08:44, 3.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

Обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно вже колишньої головного фахівця сектору роздрібного бізнесу територіально відокремленого безбалансового відділення однієї з банківських установ.

Обвинувачена, працюючи у відділенні одного з банків на Сумщині, протягом 2021-2023 років вносила несанкціоновані зміни до банківських даних, відтак отримувала доступ до грошових коштів клієнтів установи.

Після чого жінка переказувала безготівкові кошти з рахунків клієнтів на картки, до яких мала доступ та могла безперешкодно знімати.

За цей час обвинувачена викрала в потерпілих майже 410 тис. грн., інформує Сумська обласна прокуратура.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору