На Сумщині працівниця банку вносила зміни до автоматизованої системи та викрадала кошти клієнтів
Поділитися в
Копіювати посилання
Обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно вже колишньої головного фахівця сектору роздрібного бізнесу територіально відокремленого безбалансового відділення однієї з банківських установ.
Обвинувачена, працюючи у відділенні одного з банків на Сумщині, протягом 2021-2023 років вносила несанкціоновані зміни до банківських даних, відтак отримувала доступ до грошових коштів клієнтів установи.
Після чого жінка переказувала безготівкові кошти з рахунків клієнтів на картки, до яких мала доступ та могла безперешкодно знімати.
За цей час обвинувачена викрала в потерпілих майже 410 тис. грн., інформує Сумська обласна прокуратура.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: