На Сумщині посилюють оборонні рубежі
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх зазначив під час брифінгу для журналістів.
«Ми зараз створюємо найпотужнішу за всі часи незалежності фортифікацію. Держава виділила безпрецедентну суму коштів на укріплення. Нам на допомогу прийшли Львівщина, Тернопільщина. Разом із місцевими підрядниками також працюють організації з інших регіонів, щоб оперативно, швидко та якісно виконати поставлені керівництвом держави завдання. Задіяні тисячі людей, сотні одиниць спеціальної будівельної техніки. Це потужна робота і велика відповідальність», – підкреслив очільник Сумщини.
Також Володимир Артюх вкотре закликав усіх дотримуватися інформаційної гігієни. Не фотографувати не поширювати і не розповідати про місця дислокації об’єктів військових підрозділів, які знаходяться на території Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: