На Сумщині посилять протиповітряну оборону — ОВА
Поділитися в
Копіювати посилання
В Сумській області посилять протиповітряну оборону. Таке рішення ухвалили на засіданні Ради оборони області 15 травня.
За словами начальника Сумської ОВА Олега Григорова, на зустрічі визначили кроки для зміцнення захисту області від повітряних атак:
- посилення матеріально-технічного забезпечення підрозділів ППО;
- збільшення кількості особового складу, задіяного у захисті неба.
У своєму зверненні Григоров говорить, що окрім штурмових дій ворог намагається окремими диверсійно-розвідувальними групами пересікати лінію кордону. А складові сили безпеки й оборони ефективно протидіють таким намірам.
Фото ілюстративне: командування ОС ЗСУ
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: