На Сумщині поліцейські виявили підпільний цех з виготовлення “самогону”
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліцейські Охтирського районного відділу поліції викрили чоловіка, який влаштував вдома підпільне виробництво «самогону».
Так, на території домоволодіння чоловіка правоохоронці виявили 16 пластикових ємностей об’ємом по 50 л та 8 пластикових ємностей об’ємом по 200 л, наповнених закваскою, пластикову ємність об’ємом 10 л, наповнену готовим продуктом, 3 самогонні апарати та 6 ящиків дріжджів.
Все виявлене поліцейські знищили, а дріжджі передали на випікання хлібу.
Наразі у поліції вирішується питання щодо надання відповідної правової оцінки діям чоловіка.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: