На Сумщині перевіряють іноземців, зокрема громадян рф, та осіб без громадянства

Закон 10:30, 8.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Враховуючи територіальне розташування області, з метою недопущення випадків незаконного перебування іноземних громадян, в першу чергу, вихідців з країни-агресора, на території регіону запроваджено посилені перевірочні заходи та відпрацювання території, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області. Зокрема правоохоронці перевіряють дотримання іноземцями та особами без громадянства міграційного законодавства.
 До заходів з перевірки долучено працівників відділу з питань організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління ДМС в Сумській області, співробітників управління міграційної поліції ГУНП в Сумській області та територіальної оборони Сумської області.
 До списків осіб та адрес, що підлягають перевірці, включено всіх без виключення іноземців – громадян рф, в тому числі і тих, які за наявною інформацією, документовані тимчасовими/постійними посвідками на проживання в Україні або станом на 23.02.2022 року перебували на стадії оформлення дозвільних документів, що дають право на проживання в нашій державі.
 Наразі вже встановлено факти перебування іноземців в регіоні без дозвільних документів на право проживання. Перевірочні заходи триватимуть і надалі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору