На Сумщині окупанти спалили автомобіль разом із власником
Прокуратура 09:55, 7.04.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України).
За даними слідства, військовослужбовці збройних сил російської федерації, застосовуючи засоби, які заборонені міжнародним правом, у м.Тростянець біля «Круглого двору» на початку березня 2022 року обстріляли авто, в якому перебував водій. Унаслідок обстрілу транспортний засіб загорівся, 52-річний сумчанин загинув.
За цим фактом розпочато слідство, повідомляє Сумська обласна прокуратура.
Досудове розслідування у провадженні проводиться слідчими відділення поліції № 1 (м. Тростянець) Охтирського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: