На Сумщині окупанти обстріляли подружжя пенсіонерів, які їхали на велосипедах у лікарню
Війна 11:03, 22.03.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За даними Сумської обласної прокуратури, 19 березня військовослужбовці збройних сил Російської Федерації, застосовуючи засоби, які заборонені міжнародним правом, з вогнепальної зброї обстріляли подружжя пенсіонерів, які їхали на велосипедах до тростянецької лікарні по польовій дорозі.
Унаслідок обстрілу 59-річна жінка загинула, її чоловік отримав поранення.
Проведення досудового розслідування доручено СВ ВП № 1 (м. Тростянець) Охтирського РВП ГУНП в Сумській області. Процесуальне керівництво у провадженні здійснюється прокурорами Охтирської окружної прокуратури.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: