Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині оголосили Дні жалоби

Пам'ять 10:21, 17.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

17-18 травня в Сумській області оголошено Днями жалоби.  Відповідне розпорядження підписав начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

У ці дні на території області на знак скорботи за загиблими на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій буде приспущений Державний Прапор України.

У ці дні, за розпорядженням, рекомендують скасувати розважально-концертні заходи і спортивні змагання, а також обмежити трансляцію в ефірі регіональних телерадіокомпаній розважальні передачі.

Як ми писали раніше, 17 травня внаслідок удару ворожого БпЛА по рейсовому автобусу поблизу Білопілля загинули 9 людей, 7 — поранені.

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору